9 thoughts on “ Paghjella Di U Tagliu - Canta U Populu Corsu - Eri Oghje Dumane (Vinyl, LP) ”

  1. Dar totusi, cate formatii canta? funny media tv viral 3 decembrie E deja folclor modul in care ajung unele domnisoare la tv pe post de prezentatoare. Dar ea are o scuza, pentru ca a venit ametita la filmare. De unde? Ca pun pariu ca nu a fost la un alt job, dar poate ca il considera un fel de job.
  2. Këshilli i Pavarur Mbikëqyrës për Shërbimin Civil të Kosovës kishte marrë vendim që ta rikthejë në punë kryeshefin e Agjencisë për Zhvillimin e Bujqësisë (ABZH), Elhami Hajdarin. Por ministri Nenad Rikallo, ka marrë një tjetër vendim sot, ai ka pezulluar nga përsëri nga puna Elhami Hajdarin. Elhami Hajdari duket se do të ketë përsëri telashe [ ].
  3. Por kësaj here due të hyj në rradhen e njerëzve korrekte dhe t’u uroj shokve të mi Motmotin e Ri – Së pari, t’uroj, shok i dashtun gjumin e ambël, që të mos ndëgjosh si gjëmojnë njerëzit nën barren e kryqave të vet tue mundunve, as britmen e ngadhnjysve në .
  4. Itali/ Si u zbulua “skifteri” shqiptar nga një kontroll rutinë i policisë 0 Nov Partizani-Tirana, biletat e derbit bëhen “mollë sherri” 0 Mar Pagat dhe transferimet e lojtarëve janë “çmendur” në tregun e futbollit, por nga ky trend janë prekur edhe pagat dhe klauzolat e trajnerëve.
  5. Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, ka paralajmëruar projektin e ri. Ylli i muzikës RnB ka publikuar në Instagram një fotografi, ku shfaqet melankolik. Foto duket nga skena e klipit të ri që po xhiron këngëtari. View this post on Instagram A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on Dec 12, at am PST [ ].
  6. Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për .
  7. Në ditët e sotme ka një klasifikim për gjithçka e për gjithkënd. Në aspektin financiar askush më mirë se Forbes nuk i përpilon më mirë këto renditje. Këtë radhë revista prestigjioze ka përcaktuar 10 personalitetet amerikano-latine më të paguar për vitin në të gjitha fushat. Sipas Forbes, shifra totale e përfituar prej tyre gjatë [ ].
  8. Sep 24,  · Në Stubëll të Vitisë, për të n herë me radhë u organizua manifestimi tradicional kulturor e shkencor “Takimet e Dom Mikelit”. Këtë vit ky manifestim dhe tribuna shkencore e tij, që u mbajt më 22 shtator, i është kushtuar vitit mbarëkombëtar të Gjergj Kastriot-Skënderbeut, shkruan sot .
  9. fermuarlı Ev tekstili çantalar imalatı, nevresim çantaları imalatı, Ev tekstili pvc çanta imalatı, masa örtüsü pvc çantası imalatı, pvc meteryalli çanta imalatı yapılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *